psi psycholog
 
   
 
Przeczytaj także:
Kiedy pojawia się problem
Jak wygląda konsultacja
Zawód zoopsychologa
Temat miesiąca
 
 
inż. Katarzyna Sapierzyńska
psycholog zwierząt
specjalista terapii zachowania psów
członek PTE
założycielka CPiS PERFECT DOG
hodowca
 
 

O mnie

 

inż. Katarzyna Sapierzyńska:

 

psycholog zwierząt - specjalista terapii zachowania psów - Studia wyższe w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku „psychologia zwierząt”

 

Członek Polskiego Towarzystwa Etologicznego
 

Założycielka Centrum Psychologii i Szkolenia PERFECT DOG

 

Hodowca

 
  W tym miejscu chciałabym napisać kilka słów o sobie. Cóż… autoprezentacja z pewnością każdemu przysparza nieco trudności, ale spróbujmy. Chcąc przedstawić się Państwu, nie mogę nie napisać o psach, bowiem to od nich zaczęła się moja wielka przygoda ze zwierzętami i nieopisana pasja, z którą budzę się każdego dnia. To one skłoniły mnie do wybrania takiej drogi zawodowej i skierowania swoich zainteresowań w stronę psychologii zwierząt oraz kynologii. Tak, to od nich wszystko się zaczęło…

Psy małe i duże, kudłate, włochate, zawsze gościły w moim domu otwartym na zwierzęta i krzywdę im wyrządzaną. Niektóre tylko tymczasowo zanim znalazły nowe domy, inne na stałe - niemniej z nimi wszystkimi stawiałam pierwsze kroki i z nimi dorastałam, wiele się od nich ucząc i zdobywając cenne doświadczenia w budowaniu relacji między człowiekiem a zwierzęciem.

Swoją pasję postanowiłam przenieść na grunt zawodowy i tak w 2006 roku zaczęłam stawiać pierwsze kroki jako behawiorysta - nie minęło wiele czasu, jak okazało się że moi psi pacjenci są bardzo zadowoleni, podobnie jak ich właściciele - co dało mi motywację do dalszej pracy nad pogłębianiem wiedzy z dziedziny psychologii zwierząt. Dlatego, zdając sobie sprawę z głębokich interakcji między mną a psami, wobec zdobytego doświadczenia i kierowana chęcią pogłębienia wiedzy, rozpoczęłam studia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku psychologia zwierząt. Studia ukończyłam z oceną bardzo dobrą, otrzymując certyfikat uprawniający do wykonywania zawodu zoopsychologa z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Etologicznego, którego jestem członkiem.

Jestem założycielką innowacyjnego Centrum Psychologii i Szkolenia PERFECT DOG, w którym znajdą Państwo pomoc we wszystkich kwestiach wychowawczych Waszego pupila. Już wkrótce nastąpi odsłona strony internetowej CPiS PERFECT DOG.

Moje zainteresowania, poza psychologią zwierząt, są skierowane także w stronę kynologii. Prowadzę hodowlę psów rasy beagle pod przydomkiem Królewska Zgraja (FCI). W pracy hodowlanej dążę do tego, aby szczenięta rodziły się jedynie z przemyślanych skojarzeń psów o wspaniałych walorach eksterierowych oraz zrównoważonych temperamentach - inteligentnych, zdecydowanych, wesołych, przyjacielskich i oddanych.

Jeśli Twój pupil ma problem - Zapraszam na konsultacje

Przeczytaj, tutaj jak wygląda konsultacja

Katarzyna Sapierzyńska

 
 

 

 

Centrum Psychologii i Szkolenia

PERFECT DOG

 

 

 

Hodowla Psów Rasowych - Beagle Królewska Zgraja

 

 

Polskie

Towarzystwo Etologiczne

 

 
 
 
| kontakt@psipsycholog.pl | Tel.: 508 845 875 |
Psi psycholog
psi psycholog | psycholog zwierząt pozycjonowanie stron